O Inwestycji


O Inwestycji


Osiedla Łokietka  228 to kameralne osiedle mieszkaniowe składające się z czterech budynków wielorodzinnych połączonych garażem podziemnym, zlokalizowanych przy ul. Łokietka w Krakowie. Każdy z czterech bloków będzie posiadał trzy piętra. W ofercie dostępne będą przestronne mieszkania o zróżnicowanym metrażu: od 41 mkw. do 59 mkw.

Lokale na parterze będą posiadały ogródki, a mieszkania na piętrach niestandardowe balkony.

Dla mieszkańców przewidujemy również miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz  miejsca postojowe zewnętrze.

W trosce o bezpieczeństwo  przyszłych mieszkańców, planujemy ogrodzenie i monitorowanie terenu osiedla . Dla najmłodszych mieszkańców osiedla zaplanowaliśmy plac zabaw.

W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się budynki jednorodzinne.

Zakończenie robót budowlanych planowane jest na I kwartał  2019. Wszystkie budynki zostaną oddane równocześnie.

Lokalizacja


Osiedle położone jest w dogodnym miejscu dla osób korzystających zarówno z komunikacji miejskiej jak i z własnych środków transportu. Przystanek autobusowy  zlokalizowany jest niecałe 50 metrów od  naszej inwestycji.

Niedaleko (przy ul. Pachońskiego) będzie znajdował się także przystanek szybkiego tramwaju miejskiego oraz parkingi Park&Ride.

W niedalekim sąsiedztwie naszej inwestycji mogą Państwo korzystać z pełnej infrastruktury takiej jak przedszkola, szkoły, sklepy (w tym wielkopowierzchniowe np. IKEA, Galeria Bronowice i Makro ) szpitale itp.

W odległości ok. 15/20 km od osiedla wielbiciele odpoczynku na świeżym powietrzu oraz amatorzy wycieczek zarówno pieszych, jak i rowerowych mają do dyspozycji Ojcowski Park Narodowy, Dłubniański Park Krajobrazowy oraz Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie.

Lokalizacja Osiedla Łokietka 228 zapewni Państwu komfortowy wypoczynek a nowoczesna architektura, zaawansowane rozwiązania techniczne oraz wysoki standard wykonania zapewnią optymalne koszty eksploatacji i komfort użytkowania lokali.

Osiedle Łokietka 228